alalea | Edukacja emocjonalna Och Buu
książka dla dzieci, książka o emocjach, prezent dla dzieci, gra rodzinna, gra karciana
19048
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-19048,theme-stockholm,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-2.6,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.2,vc_responsive,cookies-not-set

„Och Buu — na tropie uczuć” to emaptyczna przestrzeń poświęcona edukacji emocjonalnej zainspirowana przez dzieci oraz przyjaźń. 

Och Buu to duet Alicji Jakimów i Kasi Zolich. Stworzyłyśmy książkę i grę pomocną w rozpoznawaniu emocji, dbaniu o siebie i integracji ze swoimi uczuciami. Pragniemy tworzyć piękne i mądre narzędzia, które pomagają dzieciom i rodzicom oswoić, poznać i wyrażać całe spektrum emocji.

Razem z Agą Marszałek prowadzimy profil Och Buu, na którym rozmawiamy o emocjach ze specjalistkami i specjalistami z dziedzin: psychologii, pedagogiki i fizjoterapii. Jesteśmy mamami, które rozwijają się razem z dziećmi pragniemy podzielić się z Wami swoim doświadczeniem i wiedzą. Zapraszamy Was do współtworzenia świata, w którym same chciałybyśmy żyć.

Alalea to wspólny projekt. Tworzą go Mama (Ala) i Córka (Lea)

Cześć, jestem Alicja. Jestem grafikiem i fotografem. Lea jest moją największą miłością i główną inspiracją. Stanowimy nierozerwalny duet alalea.
Ja uwielbiam tworzyć ilustracje, Lea uwielbia nasze dwa koty. A może odwrotnie? ; – )

Z tych zainteresowań powstał pomysł wspólnego działania. Jego owoc – nasze prace, których bohaterami są głównie zwierzęta i otaczająca nas natura. Alalea to także Tata i Babcia Lei, bo bez nich nasze ilustracje nie ujrzałyby światła dziennego. Tak więc śmiało możemy powiedzieć, że to rodzinne przedsięwzięcie.

Ilustracje, chociaż skierowane do dzieci, zdecydowanie nie powinny onieśmielać dorosłych, jeśli tylko zapragnąć je mieć u siebie. Zapraszamy!

Dbamy o środowisko!

Wszystkie nasze prace powstają na papierach ekologicznych, recyklingowych, produkowanych przy pomocy energii wiatrowej z certyfikatem Carbon Neutral. Także materiały użyte do pakowania i prezentacji są w pełni biodegradowalne.

Segregujemy, oszczędzamy, nie marnujemy.


5% dla zwierząt

Zwierzęta są dla nas bardzo ważne, ich los nie jest nam obojętny. Dlatego przekazujemy 5% zysku z każdego sprzedanego produktu dla zaufanych organizacji, które realnie pomagają zwierzętom.

Organizacje, które wspieramy:
Otwarte Klatki / Ich celem jest zapobieganie cierpieniu zwierząt poprzez wprowadzanie systemowych zmian społecznych,
dokumentowanie warunków chowu przemysłowego oraz edukację promującą pozytywne postawy wobec zwierząt. Więcej na stronie www.otwarteklatki.pl

Fundacja Czarna Owca / Ratują zwierzęta, znajdują dla nich nowe domy, edukują ludzi na temat praw zwierząt. Więcej na stronie: www.czarnaowca.org