alalea | O Nas
19048
page,page-id-19048,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-2.6,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.2,vc_responsive
czesc
about us www.alalea.com 01

Alalea to wspólny projekt. Tworzą go Mama (Ala) i Córka (Lea)

Cześć, jestem Alicja. Jestem grafikiem i fotografem. Lea jest moją największą miłością i główną inspiracją. Stanowimy nierozerwalny duet alalea.
Ja uwielbiam tworzyć ilustracje, Lea uwielbia nasze dwa koty. A może odwrotnie? ; – )

Z tych zainteresowań powstał pomysł wspólnego działania. Jego owoc – nasze prace, których bohaterami są głównie zwierzęta i otaczająca nas natura. Alalea to także Tata i Babcia Lei, bo bez nich nasze ilustracje nie ujrzałyby światła dziennego. Tak więc śmiało możemy powiedzieć, że to rodzinne przedsięwzięcie.

Ilustracje, chociaż skierowane do dzieci, zdecydowanie nie powinny onieśmielać dorosłych, jeśli tylko zapragnąć je mieć u siebie. Zapraszamy!

eco recykling

Dbamy o środowisko!

Wszystkie nasze prace powstają na papierach ekologicznych, recyklingowych, produkowanych przy pomocy energii wiatrowej z certyfikatem Carbon Neutral. Także materiały użyte do pakowania i prezentacji są w pełni biodegradowalne.

Segregujemy, oszczędzamy, nie marnujemy.

5 procent czesc2

5% dla zwierząt

Zwierzęta są dla nas bardzo ważne, ich los nie jest nam obojętny. Dlatego przekazujemy 5% zysku z każdego sprzedanego produktu dla zaufanych organizacji, które realnie pomagają zwierzętom.

Organizacje, które wspieramy:
Otwarte Klatki / Ich celem jest zapobieganie cierpieniu zwierząt poprzez wprowadzanie systemowych zmian społecznych,
dokumentowanie warunków chowu przemysłowego oraz edukację promującą pozytywne postawy wobec zwierząt. Więcej na stronie www.otwarteklatki.pl

Fundacja Czarna Owca / Ratują zwierzęta, znajdują dla nich nowe domy, edukują ludzi na temat praw zwierząt. Więcej na stronie: www.czarnaowca.org