alalea | Targi Kraków ŁAŁ 2016
22408
single,single-post,postid-22408,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-2.6,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.2,vc_responsive

Targi Kraków ŁAŁ 2016

W sobotę 08.10.2016 roku odbyły się targi Kraków ŁAŁ – targi mody, akcesoriów i zabawek dziecięcych. Pierwszy raz odwiedziliśmy Kraków z naszymi plakatami i nie spodziewaliśmy się, aż tak miłego przyjęcia! Było na prawdę ŁAŁ!???

Targi w Krakowie okazały się wielką imprezą z ogromną ilością wystawców. Z początku cała atmosfera aż mnie przytłoczyła! Na szczęście szybko się zadomowiliśmy i dzięki szerokim uśmiechom ludzi dookoła nas, poczuliśmy się jak u siebie. Tymczasem Lea jak tylko zobaczyła, że w pobliżu są trampoliny i różne atrakcje dla dzieci zaciągnęła tam tatę i zniknęli na długi czas 😉

Była to także okazja by zaprezentować nasze nowe produkty. Swoją premierę miały zwierzęce maski, domki dla ptaków, senne chmurki, kartki okolicznościowe, plecaczki oraz koszulki. Tak nasze ilustracje pojawiły się także na materiałach!:-) Póki co pojedyncze limitowane sztuki dostępne tylko na targach, ale niegługo ruszamy z większa produkcją ?

Osobiście najlepiej wspominam ludzi, którzy podchodzili i chcieli się dowiedzieć więcej o historii naszych ilustracji. Z wielką ciekawością przyglądali się każdemu szczegółowi, dotykając papierów i materiałów. Dotarło do nas tak wiele ciepłych słow i gratulacji ahhh. Dziękuję, że byliście tam z nami!

Zdjęcia: Kataszyna Szawińska (niezastąpiona❤)

krakowlal2016 alalea 06krakowlal2016 alalea 01krakowlal2016 alalea 08krakowlal2016 alalea 02krakowlal2016 alalea 03krakowlal2016 alalea 09krakowlal2016 alalea 07krakowlal2016 alalea 05krakowlal2016 alalea 10
krakowlal2016 alalea 16krakowlal2016 alalea 13
krakowlal2016 alalea 15krakowlal2016 alalea 14

1 Comment
 • Aaronovert

  13 stycznia 2021 at 07:38 Odpowiedz

  Komórki dodatkowo charakterystyka przygotowań
  Przygotowania podyplomowe spośród pułapu „Ewaluacja parcele” ćwiczą wychowanków do racjonalnego zarządzania nieruchomościami, w ostatnim przede okrągłym do przeznaczenia ich ceny. Zrealizowanie arcydzieł podyplomowych z okręgu „Kalkulacja nieruchomości” zaznajamia do synekurze w kompaniach izb królewskiej zaś samorządowej, placówkach postępu, agendach majętności, instytucjach konsultingowych oraz konsultacyjnych zaś do wykonywania osobniczych renom, oraz ponad do symulacje nieaktywności.

  Znajomość: W konstrukcjach wprowadzanych studiów podyplomowych spośród zasięgu „Symulacja posesji” absolwent dochodzi umiejętność ustawową, owocną natomiast mechaniczną celową do taksacje posiadłości. Kompetencja aktualna modyfikowana jest o predyspozycji wielostronne z pułapu poplecznictwa na placu działki, poradnictwa w skupie majętnościami, i plus sterowania parcelami.
  Wiedzy: Absolwent dzieł podyplomowych spośród rozmiaru „Ocena bierności” zna odróżnić klan prawniczy i politechniczny parcele, uwieńczyć obserwację jarmarku posiadłości dla niezbędności ewaluacje, dokonać priorytetu majestatycznego nastawienia, technologii zaś metody rachuby, skomponować alegat spośród kalkulacje tzn. operat szacunkowy.
  Postawy/kompetencje: Aparycji zaś dziedziny zakupione poprzez absolwentów dzieł podyplomowych spośród horyzontu „Kalkulacja posesji” tolerują na osiąganie rzeczy z profilu kalkulacji działki.
  Po sfinalizowaniu arcydzieł podyplomowych spośród okręgu „Taksacja majętności” wychowanek pobiera stwierdzenie dokończenia dzieł podyplomowych.

  Projekt przygotowań podyplomowych spośród zakresu „Taksacja bierności” dotrzymuje przymusy najmniej cyklicznego zamkniętego w Zaleceniu Premiera Bazy natomiast Rozwoju z dzionka 12 czerwca 2014 r. w propozycji minimalnych warunków systematycznych dla studiów podyplomowych w kresie taksacji inercji (poz. 826).

  Adresaci
  Opracowania podyplomowe spośród działu „Taksacja własności” wiedzione są do jednostek uczestników zarobieniem laickich pozwoleń w niedosycie konsultancie majątkowego, wzorem dodatkowo do współczesnych, którzy zamierzają zgłębić znajomą oświatę spośród kresu kiermaszu nieruchomości i życiowych elementów przywiązanych z liczbą parcele oraz metodykami jej punktacji. Przygotowania podyplomowe spośród horyzontu „Punktacja własności” poświęcane są ponad gwoli robotników banków, pracowników osobistości publicznych, kooperatywie lokalowych, analogii lokalowych, podmiotów industrialnych w jakich dobra nieruchomościowe kształtują na cenę podmiotu.

  https://vos2030az.org/

Wyślij komentarz