alalea | SILESIA BAZAAR Kids #3
22469
post-template-default,single,single-post,postid-22469,single-format-standard,theme-stockholm,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-2.6,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.2,vc_responsive

SILESIA BAZAAR Kids #3

13 listopada w niedzielę odbyły się w Katowicach targi SILESIA BAZAAR Kids, na których zaprezentowaliśmy się ze swoim stoiskiem.

Myślałam, że to w Krakowie ilość wystawców i imprez towarzyszących jest ogromna, ale to, co zobaczyłam w Katowicach, było naprawdę imponujące! Targi designu i niezależnej mody dziecięcej odbyły się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym, którego budynek robi niezwykłe wrażenie. Bardzo się cieszyłam, że to właśnie tam pokażemy swoje prace.

Tym razem w obsłudze stoiska pomogła mi moja przyjaciółka Kasia. Jak zawsze stanęła na wysokości zadania i tym samym stała się członkiem alalei <3  Lea z tatą tym razem zostali w domu i urządzili sobie niedzielę we dwoje.
Nasze stoisko znajdowało się na samym końcu wielkiej hali, co z początku mnie przeraziło. Nie dość, że bałam się zabłądzenia w drodze do łazienki 😉 to jeszcze byłam przekonana, że nikt do nas nie trafi. Jakże się myliłam! Impreza okazała się dobrze przemyślana, nikt nie miał większego problemu z odnalezieniem stanowisk. Odwiedzających stoisko alalei przyszło tylu, że już o godzinie 13-tej skończyły się nam wizytówki (a była ich ogromnaaa ilość!). Kolejne dorabiałyśmy ręcznie!
Serce rosło, widząc tyle osób naprawdę zainteresowanych naszymi pracami! Cudownie było porozmawiać o całej produkcji, procesie tworzenia, poopowiadać o materiałach i inspiracjach. Okazało się, że mamy całkiem liczną grupę fanów, niektórzy specjalnie przyszli na targi by nas spotkać (wow)! Wiele twarzy na długo nie zapomnę, zwłaszcza tych najmłodszych, których oczy otwierały się szeroko, gdy np. mama kupiła upatrzony przez nich plakat. To był największy komplement, jaki można było otrzymać <3
 

Dziękuję SILESIA BAZAAR Kids, gościom odwiedzającym nasze stoisko, a także naszym sąsiadom (fantastyczni ludzie) z Kocikowo i MAFAF, z którymi tak miło spędziliśmy czas!

Zdjęcia: Katarzyna Szawińska

silesiabazar2016 alalea 04silesiabazar2016 alalea 05silesiabazar2016 alalea 03

silesiabazar2016 alalea 07silesiabazar2016 alalea 06

Brak komentarzy

Wyślij komentarz